Birinci Dergisi Ocak
BİRİNCİ DERGİSİ
Birinci Dergisi Mayıs 2011 de yayın hayatına başlamıştır.

BİRİNCİ DERGİSİ “Türkiye Sevdası”nı ilke edinmiş, Türkiye’mizi doğru ve etkili bir biçimde dünyaya tanıtmayı amaçlayan TUTAP’ın yayın organı, ulusal bir dergidir. Aylık bir dergi olup, her ay 20.000 tirajla ücretsiz olarak okuyucularına ulaştırılmaktadır. BİRİNCİ DERGİSİ; Cumhurbaşkanına, Başbakana, Bakanlara, Vekillere, Büyükelçilere, Belediye Başkanlarına, Bürokratlara Turizm sektöründe faaliyetlerini sürdüren önemli kurum ve kuruluşların yöneticilerine, ayrıca basın yayın organlarında görev alan seçkin köşe yazarlarına ve televizyon programcılarına her ay düzenli olarak gönderilmektedir. Türkiye’mizin her köşesini karış karış dolaşarak tarihi, sosyal, kültürel zenginlikleri ile doğal güzelliklerini gözler önüne sermeyi ve dünyaya tanıtmayı ilke edinen BİRİNCİ dergisi, Türkiye’nin dünyada BİRİNCİ olduğunu gösteren kare kare fotoğraflarla, dopdolu içeriği ve özgün tasarımı ile her ay okuyucularına ulaşmaktadır.
 BİRİNCİ DERGİSİ kurum ve kuruluşlar için de ideal bir reklam mecrasıdır. Okuyucu kitlesinin seçkin nitelikleri ve yayın kalitesi ile ülkemizin marka değerini dünyaya tanıtma misyonu ile tasarlanmaktadır.  

Multimedya
BİRİNCİ DERGİSİ
Haberler
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com