12. Sayı | Giriş | Fikret Yıldız
1669 Defa Görüntülenmiştir
TUTAP BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
 
 
Ülkemizin tanıtımı misyonu ile faaliyetlerini sürdüren TUTAP, yeni yönetimi ve katılımcıları ile her geçen gün daha da büyümekte ve üstlenmiş olduğu sorumluluğu yerine getirmek adına hazırlamış olduğu projelerini hayata geçirmektedir. Merkezi yönetimi güçlendiren TUTAP, tüm illerde temsilcilik oluşturmak adına çalışmalarına da hız verdi. Ülkemizin imajına pozitif değer katacak olan TUTAP ilk olarak Türkiye’nin tanıtımında duyarlılığı artırmak ve telif haklarını koruma ile korsanla mücadelede halkı bilinçlendirme kamu spotları hazırlayacaktır. 
Türkiye’de yapılan güzel çalışmaların ve etkinliklerin bir rekabet ortamında uygulanmasının da, daha iyisini yapma adına, faydalı olduğunu görmekteyiz. Özellikle, İstanbul’un ilk olarak başlattığı ve önümüzdeki ay Ankara’nın gerçekleştireceği büyük alışveriş festivalini bu rekabete örnek gösterebiliriz. Bu festivallerin ülkemizin ve şehirlerimizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Umarım ki bu etkinlikler her yıl daha da büyüyerek devam etsin. 
Şehir tanıtımlarında sağlanan işbirliği ve koordinasyonlar da bu tür organizasyonların yapılmasında önemli bir güç oluşturmaktadır. Bir elin nesi iki elin sesi mantığı ile atılan adımlar ülke ekonomisine ve ticari yaşama katkı sağladığı gibi sosyal yaşama da olumlu neticeleri ile yansıyacaktır.
TUTAP olarak ülkemizin tanıtımı adına yaşanan tüm girişimleri, etkinlikleri ve projeleri destekleyeceğiz ve üzerimize düşen sorumluluk gereğince bu pozitif gelişmeleri etkili ve kapsamlı biçimde hedef kitlelere duyurmaya devam edeceğiz.
 
Diğer Makaleler
 » ATO BAŞKANI SALİH BEZCİ
 » 22. Kırklareli Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali
 » 23. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali
 » Ağrı Buz Mağarası
 » AKDAMAR KLİSESİ
 » ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKÇEK
 » ANKARA VALİSİ ALAADDİN YÜKSEL
 » BEYAZ GÜVERCİN KISA FİLM YARIŞMASI
 » Bir Yanı Çöl, Bir Yanı Deniz TUNUS
 » Bozova’da Keşkek Festivali
 » CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL
 » DÜNYA ANKARA’YI TANIYACAK
 » Gazlıgöl Kaplıcası
 » İBRAHİM ÇALLI
 » Keşkek
 » Kuş Gözlemciliği
 » Pamukkale’de Uçmak
 » PAPATYA
 » ŞERBETLERİMİZ
 » TELİF HAKLARINI KORUMA VE KORSANLA MÜCADELE KAMU SPOTU HAZIRLANACA
 » Türkiye’de ‘Halı Sektörü’ Denildiğinde Akla İlk Gaziante
 » Yalnız ve Mağrur
 » Zenginliklerimizin Farkında mıyız?
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com