6. Sayı | Etkinlikler |
1842 Defa Görüntülenmiştir
TÜRKİYE’NİN İLK TANITIM KLİBİ GALASI 30 MAYIS’TA İSTANBUL’DA
 
 
Üsküdar Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenecek olan Türkiye Tanıtım Klibi Gala gecesinde, ‘Telif Haklarını Koruma ve Korsanla Mücadele Platformu’nun oluşturulmasının ilk duyurusu da yapılacak.
 
THM Sanatçısı Yudum’un icra ettiği Türkiye’nin ilk tanıtım klibi “Canım Türkiyem”, İstanbul’da Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenecek tanıtım galası ile gösterime girecek. Bu anlamlı klip, müzik kanallarının yanı sıra ülkemizin tanıtımı amacı ile ulusal ve uluslararası birçok TV’de yayınlanacaktır. Sözü ve müziği Fikret Yıldız’a ait olan eserin tanıtım galası İstanbul Üsküdar’daki İTO’ya ait Cemile Sultan Korusu’nda seçkin davetlilerin ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirilecektir. 
Sesi ve yorumu ile büyük beğeni kazanan sanatçı Yudum, bu çok özel günde tüm sanatçı dostlarını yanında görmek istediğini ifade etti. Yudum, proje için kendisinin tercih edilmesinden dolayı gururlu olduğunu, projenin ülkemizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inandığını söyledi. 
Klibin solo çekimlerinin İstanbul’da gerçekleşmesinden ötürü projeye tanıtım desteği sağlayacaklarını ifade eden İTO Başkanı Murat Yalçıntaş da Türkiyemizin ve İstanbulumuzun tanıtımına büyük katkı sağlayacak bu anlamlı çalışmaya verilen desteklerde kendilerinin de katkısı olmasından dolayı memnun olduklarını ve bu çalışmanın ülkemizin tanıtımı adına bir sosyal sorumluluk olduğunu dile getirdi.
Gecenin anlamına uygun olarak telif haklarını koruyacak ve korsanla mücadele edecek olan platformun oluşmasının ilk duyurusu da TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız tarafından bu gecede ilan edilecek.  
 
Diğer Makaleler
 » TÜRK MUTFAĞI VE SOSYALLEŞME
 » 100 ünlünün 100 portresini hazırlayan Ressam
 » BÜRYAN KEBABI TARİHÇESİ VE YAPILIŞI
 » Çal Mağarası
 » D ITM Texpo Eurasia 2012 29.Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü
 » Dünyanın Yedi Harikasından Biri Bodrum Halikarnas Mozolesi
 » Kangal Doktor Balıklar
 » KAZAZİYE SANATI
 » Kelebekler Vadisi, Muğla
 » Konya Mevlana Müzesi
 » MACARİSTAN’DAKİ TÜRK ANITLARI
 » Rüzgâr Türkiye'nin lehine esmeye başladı
 » ŞİFALI İNCİ MAYDANOZ
 » TABLOLARINA MODELLİK EDEN RESSAM
 » TELİF HAKLARI VE KORSANLA MÜCADELE, SOSYAL SORUMLULUKTUR
 » TERS LALENİN ANAVATANI: TÜRKİYE
 » Türkiye’nin Tanıtımında ve Turizmin gelişmesindeki hayati pro
 » TÜRKSOY’LA NEVRUZ ATEŞİ TÜM TÜRKİYE’Yİ SARIYOR
 » Uluslararası İstanbul İplik Fuarı
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com