6. Sayı | Etkinlikler | Fikret Yıldız
1688 Defa Görüntülenmiştir
D ITM Texpo Eurasia 2012 29.Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Nakış, Çorap Makineleri, Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı
Dünya Tekstil Sektörünün Yönünü Belirleyen ITM Texpo Eurasia 2012 29.Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Nakış, Çorap Makineleri, Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı:
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Teknik Fuarcılık Ltd. Şti  işbirliği ile TEMSAD Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği desteği ile ITM Texpo Eurasia 2012 29. Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Nakış, Çorap Makineleri, Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı 21- 24 Nisan  2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da gerçekleştirilecektir. 
55 ülkeden toplam 1,5 milyar nüfusu barındıran Avrasya bölgesi önemli bir ekonomik ve ticari potansiyele sahip olmasının yanında aynı zamanda dünyanın tekstil üretim merkezi olma özelliğini sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Afrika Kıtalarına ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Türkiye; Doğu Avrupa, Balkanlar, Karadeniz, Kafkasya, Hazar Bölgesi, Orta Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan bir coğrafyanın merkezinde bulunmaktadır. Bu bölgenin yükselen değeri Türkiye, bu bölgeler ile var olan coğrafi, ekonomik ve tarihi bağlantıları sebebiyle tercih edilen bir buluşma noktası olmuştur. Tekstil yatırımcılarının beklediği fuar olan ITM Texpo Eurasia, tekstil ülkesi Türkiye’yi dünya tekstil sektörünün buluşma noktası yapacaktır. Tanıtım ve pazarlama faaliyetleri çalışmalarında stratejik konumda bulunan Türkiye’nin bu avantajı, ITM Texpo Eurasia ‘yı da yabancı tekstil yatırımcılarının platformu yapacaktır.
Diğer Makaleler
 » TÜRK MUTFAĞI VE SOSYALLEŞME
 » 100 ünlünün 100 portresini hazırlayan Ressam
 » BÜRYAN KEBABI TARİHÇESİ VE YAPILIŞI
 » Çal Mağarası
 » Dünyanın Yedi Harikasından Biri Bodrum Halikarnas Mozolesi
 » Kangal Doktor Balıklar
 » KAZAZİYE SANATI
 » Kelebekler Vadisi, Muğla
 » Konya Mevlana Müzesi
 » MACARİSTAN’DAKİ TÜRK ANITLARI
 » Rüzgâr Türkiye'nin lehine esmeye başladı
 » ŞİFALI İNCİ MAYDANOZ
 » TABLOLARINA MODELLİK EDEN RESSAM
 » TELİF HAKLARI VE KORSANLA MÜCADELE, SOSYAL SORUMLULUKTUR
 » TERS LALENİN ANAVATANI: TÜRKİYE
 » TÜRKİYE’NİN İLK TANITIM KLİBİ GALASI 30 MAYIS’TA İSTANBU
 » Türkiye’nin Tanıtımında ve Turizmin gelişmesindeki hayati pro
 » TÜRKSOY’LA NEVRUZ ATEŞİ TÜM TÜRKİYE’Yİ SARIYOR
 » Uluslararası İstanbul İplik Fuarı
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com