6. Sayı | Etkinlikler |
1800 Defa Görüntülenmiştir
Uluslararası İstanbul İplik Fuarı
Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, tekstil sektörünün makine, iplik ve hammadde yatırımlarına cevap vermeyi hedefliyor. Yıllık 1 milyar dolarlık dış ticaret hacmi ile otomotivden sonra Türkiye'nin ikinci büyük sanayi olan iplik sektörü, Avrupa'nın birinci, dünyanın üçüncü en büyük üreticisi konumunda yer alıyor. Kısa elyaf ring iplik üretiminde dünya beşincisi, open-end iplik üretiminde dünya dördüncüsü olan Türk iplik sektörü mevcut ihracatını korumak, yeni pazarlara girmek ve çeşitliliğini artırmak amacı ile fuarda ziyaretçileriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor.
Yeni ürünleri ve üretim teknolojilerini takip etmek ve çeşitlenen hammadde ihtiyaçlarını gidermek için Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde (Texpo Eurasia 2012), “29. Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Nakış, Çorap Makineleri, Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı” ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan 9. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı 21-24 Nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenecektir.
 Avrasya bölgesinin en önemli gücü olan Türkiye'nin en kapsamlı etkinliklerinden olan fuarlar, yerli ve yabancı tekstil yatırımcılarının tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor. 
 
Diğer Makaleler
 » TÜRK MUTFAĞI VE SOSYALLEŞME
 » 100 ünlünün 100 portresini hazırlayan Ressam
 » BÜRYAN KEBABI TARİHÇESİ VE YAPILIŞI
 » Çal Mağarası
 » D ITM Texpo Eurasia 2012 29.Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü
 » Dünyanın Yedi Harikasından Biri Bodrum Halikarnas Mozolesi
 » Kangal Doktor Balıklar
 » KAZAZİYE SANATI
 » Kelebekler Vadisi, Muğla
 » Konya Mevlana Müzesi
 » MACARİSTAN’DAKİ TÜRK ANITLARI
 » Rüzgâr Türkiye'nin lehine esmeye başladı
 » ŞİFALI İNCİ MAYDANOZ
 » TABLOLARINA MODELLİK EDEN RESSAM
 » TELİF HAKLARI VE KORSANLA MÜCADELE, SOSYAL SORUMLULUKTUR
 » TERS LALENİN ANAVATANI: TÜRKİYE
 » TÜRKİYE’NİN İLK TANITIM KLİBİ GALASI 30 MAYIS’TA İSTANBU
 » Türkiye’nin Tanıtımında ve Turizmin gelişmesindeki hayati pro
 » TÜRKSOY’LA NEVRUZ ATEŞİ TÜM TÜRKİYE’Yİ SARIYOR
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com