5. Sayı | Firma |
2432 Defa Görüntülenmiştir
Metebronz Mobilya
Mobilya da Kalitenin ve Farklılığın Adresi
METEBRONZ

1963 yılında mobilya ve aksesuar üretimi alanında faaliyet göstermek amacı ile Ankara'da kurulan Metebronz Mobilya, klasik ve bronz mobilya üretimi alanında ülkemizin rakipsiz kuruluşudur.

Yıllarını bu sanata vermiş usta ellerinden çıkan ürünlerinde, ahşabın ve bronzun muhteşem uyumu ile tanınan Metebronz Mobilya bugün, yurtdışı yatırımlarıyla ve her yıl katıldığı uluslararası önemli fuarlarla dünya mobilya piyasasında saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. Dekorasyonda fark yaratmayı amaçlayan şirket, bronzu ahşap ile buluşturan klasik mobilya ve aksesuar konusunda dünyanın önde gelen ismi olmayı hedeflemektedir. Metebronz Mobilya A.Ş. kurulduğu günden itibaren, deneyimli kadrosu, müşterilerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini hedefleyen tasarımları ve 'kusursuz hizmet' anlayışıyla geleceğe güvenle bakmaktadır.
 
 
Sürekli değişim ve iyileşme parolasıyla faaliyetlerimizde daima mükemmeli hedefliyoruz. Şirketin ana misyonu, sürekli değer üretmek anlayışı ile kalitenin ötesinde fark yaratarak, yenilikçi, dinamik, şirket değerlerine bağlı insan kaynaklarıyla hedeflediği yere ulaşmaktır.
METEBRONZ yöneticisi Mete Tunç;

Başarının en önemli unsuru insandır. Bugüne kadar geldiğimiz noktada çalışanlarımızın payı çok büyük. Bilinçli çalışan, dürüstlüğünden ve üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, yardımlaşan, gelişmeye ve geliştirmeye hevesli insanların başarı azmi ve yaratıcılığı ilerlememizin anahtarıdır.
Metebronz Mobilya A.Ş. üretim, pazarlama, mağazalar ve ihracat birimleri olmak üzere 4 temel birimden oluşan bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışanlarımız kendi istek ve becerileri doğrultusunda farklı projelerde farklı birimlerden ekiplerle çalışabilirler.

 Üretimde ,Üretim planlamacılar, mobilya ve mekan tasarımcıları, endüstri mühendisleri, mobilya üretimi konusunda uzman teknisyenler, döküm konusunda deneyimli teknisyenler. Pazarlamada, İşletmeciler, pazarlama konusunda deneyimli, mobilya piyasasını ve ticaret kavramını bilen dinamik pazarlamacılar, Mağazalarımızda, Müşteri ilişkilerinde ve satış konusunda yetenekli satış danışmanları, dekorasyon konusunda deneyimli iç mimarlar, müşteri ihtiyaçlarını anlayan ve çözüm üretebilen, enerjik, hafta sonları da çalışabilen pozitif insanlar, İhracatta, Farklı pazarları tanıyan ve dış ticaret ilkelerini bilen, akıcı İngilizce konuşabilen, seyahat engeli olmayan, disiplinli insanlar ile çalışmaktayız.
Diğer Makaleler
 » TÜRKİYE - KAZAKİSTAN İŞBİRLİĞİNİN 20.YILI
 » "Dünyanın 8. Harikası" nitelemesini hak eden Adıyaman Nemrut Da
 » Ankara Adalet Sarayı'ndaki adli emanette Hristiyan dünyasını sar
 » ÇANAKKALE
 » DAĞLARDAN GELEN MUCİZE BİTKİ ÇAYI SARI İNCİ ADA ÇAYI
 » DENİZLİ HOROZU
 » Film Festivalleri
 » GASTRONOMİ TURİZMİ
 » İlk Adresimiz Plaj Voleybolu
 » ISPARTA DAVRAZ KAYAK MERKEZİ
 » ITB Berlin Turizm Fuarı
 » Kahve ve Kıraathanelerin Avrupa'ya Etkisi
 » KORSANLA MÜCADELE SOSYAL SORUMLULUKTUR
 » Lezzetinin yanı sıra aynı zamanda bir şifa kaynağı “MENENG
 » Manisa Mesir Macunu Şenlikleri
 » MOBİLYA SEKTÖRÜNDE İHRACATTA İLK BEŞTE olmayı hedefliyoruz
 » Oylat Kaplıcaları
 » SEVGİNİN, BİLGİNİN, İLGİNİN MERKEZİ DALYA ETÜD MERKEZİ’
 » Siyah Etli ve Beyaz Etli Balıklar
 » TÜRK ZEKASIKaradenizli Mucit Mustafa KAYA Tahtadan Kendi Otomobilin
 » Türkiye Misafirperverlikte Dünyada Birinci
 » TÜRKİYE TANITIM PORTALI VE CANIM TÜRKİYEM
 » Türkiye'de ilk yüz nakli
 » TÜRKİYE'DEKİ OTELLER TRAVEL&HOTEL GUIDE İLE DÜNYA ARENASINDA
 » TUTAP 3. ULUSLAR ARASI BAŞARI OSKARLARI ANKARA JW MARRIOTT OTELDE D
 » Yılın İnternet Haber Sitesi Turktime.com’un Sahibi ve Timed Ba
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com