4. Sayı | İller |
1607 Defa Görüntülenmiştir
TUTAP GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE VE GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİ TÖRENLE HİZMETE BAŞLADI
Genel Başkanımız Fikret Yıldız ve Genel Başkan Yardımcımız Gökmen Özdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen açılış törenine Gaziantep den birçok işadamı, Turizmci ve STK Temsilcilerinin yanı sıra TUTAP Siirt ve Batman temsilcileri de katıldı.

Gaziantep İl temsilciliği görevini üstlenen Yaşar Şahinkaya aynı zamanda Adıyaman, Şanlıurfa, Şırnak, Siirt, Diyarbakır, Batman, Mardin ve Kilis İllerimizin yer aldığı Bölgenin de temsilciliğini yürütecek.

Açılış törenine katılan bölgenin önde gelen işadamlarından Cemal Kadooğlu bundan sonra TUTAP ile hem Gaziantep’in hem de bölgenin tanıtımı için işbirliği yapacaklarını ve her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti. Kadooğlu’nun yanı sıra iş adamları Selim Acar, Ahmet Açıkgözoğlu ve Murat Sümer de TUTAP’ın bölgenin tanıtımı adına yapacağı her türlü çalışmayı ve projeyi destekleyeceklerini ifade ettiler.

TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız da açılışta yaptığı konuşmada 81 ilde faaliyetlerimizi sürdürecek bir yapılanmanın gayretlerinde olduklarını ve Gaziantep Temsilciliğimiz inde dokuz ilimizi kapsayan bölge sorumluluğu misyonunu üstlendiğini, Temsilcimiz Yaşar Şahinkaya ile ekibinin bunu başaracak donanıma ve birikime sahip olduklarını ifade etti.  Genel Başkan Yıldız Ülkemizin en önemli bölgesinin olmasına rağmen en az tanıtılan bir özelliğe sahip olan bu coğrafyanın önemini ve Turizmsel zenginliğini ortaya koyarak, bundan sonra Güneydoğu Anadolu Bölgemizin Kültür ve Turizm Bakanlığımız ile TUTAP’ın gayretleri,  projeleri ile çok daha kapsamlı olarak tanıtılacağını sözlerine ekledi.
 
Diğer Makaleler
 » “DÜNYA GÜZELİ” VAN KEDİSİ
 » 2012 yılı Türkiye'de Çin Kültür Yılı
 » BELÇİKA LEZZETİ – 2012 GASTRONOMİ YILI
 » BİR RÜYADIR PRAG
 » Ercanlar Otomotiv’den üst segment araçlara özel hizmet
 » EUROVISION’DA YENİ YÜZÜMÜZ – CAN BONOMO
 » FARKLI ZEVKLERİN BULUŞMA NOKTASI: TURİZM CENNETİ ALMANYA
 » GEÇMİŞTEN GELEN SES!
 » KAPALIÇARŞI’DAN DÜNYAYA
 » KÜLTÜR BAKANLIĞI TANITMA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI İBRAHİM YAZAR
 » MEDENİYETLERİN VE İNANÇLARIN BAŞKENTİ HATAY
 » Meşhur tabloların hikâyeleri MODIGLIANI
 » Mor Sümbül Mü Yoksa Karanfil Mi ?
 » PERİLER DİYARI KAPADOKYA’NIN BAŞKENTİ GÖREME
 » PTT GENEL MÜDÜRÜ OSMAN TURAL
 » Türkiye tanıtımında sivil seferberlik
 » WORLD TRAVEL CHANNEL İLE TURİZMDE YENİ BİR SOLUK – DEMET SABAN
 » YEŞİL İNCİ DOĞADAN GELEN MUCİZE BİTKİ ..YEŞİL ÇAY..
 » YUDUM “ CANIM TÜRKİYE’M” KLİBİ İLE TÜRKİYE’Yİ TANITA
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com