24. Sayı | Belediyeler |
1549 Defa Görüntülenmiştir
2013 Ankara Shopping Fest
Ankaralılara indirimlerle keyif yaşatacak Alışveriş Festivali’nin Ankara Shopping Fest 2013 gala programı ile tanıtıldı.

ATO Congresium’da düzenlenen galada, ünlü besteci Can Atilla görsel şölen eşliğinde konser verdi.
7 Haziran’da başlayacak ve 3 Temmuz’a kadar Ankara’yı alışverişin yanı sıra kültür ve sanatın da başkenti haline getirecek festivalin tanıtımı, ATO Congresium’daki geniş katılımlı gala ile gerçekleşti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile eşi Nevin Gökçek ve ATO Başkanı Salih Bezci ile eşi Kadriye Bezci’nin ev sahipliği yaptığı programa; Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, siyasi parti temsilcileri, müsteşarlar, büyükelçiler, bürokratlar, ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, sanatçılar, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

CAN ATİLLA’DAN KONSER

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz ile Simge Fıstıkoğlu’nun yaptığı program, ünlü besteci Can Atilla’nın konseri ile başladı. Lazer ve sinevizyon gösterisi eşliğinde görsel bir şölen de sunulan konserde Atilla, katılımcılara müzik ziyafeti sundu.

ATO Başkanı Salih Bezci de şunları söyledi: “Bugün bir hayalden yola çıktığımız Ankara Shopping Fest’i geleneğe dönüştürmenin adımını atıyoruz. Ankara Valimiz Sayın Alaaddin Yüksel ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek’le birlikte ilkini geçen yıl yaptığımız festivalimizde çok büyük başarılara imza attık. Sayın valim ve sayın belediye başkanıma tüm Ankaralılar adına çok teşekkür ediyorum.

BAŞKAN GÖKÇEK: 222 OTOMOBİL DAĞITIYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek geçen yıl yüzde 20 net artışı hep beraber gördük. Bu ne demek? Yüzde 30 artı yüzde 20, yaklaşık yüzde 50’lik bir artış. Bu, Ankara’nın başlangıç yılı için mükemmel bir adımdı. Bu sene çok daha güzel bir adım atıyoruz. Geçen sene şenlikler vardı, bu sene de ödüller var. 222 tane otomobil dağıtıyoruz. Gerisini de ATO başkanı ile konuşup, önümüzdeki bir iki gün içinde belli edeceğiz. Dolayısıyla İstanbul’a değil yine herkes Ankara’ya gelecek.”

VALİ YÜKSEL: BAŞKENT’İN MARKA DEĞERİ YÜKSELİYOR

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel de gelişen teknoloji sonucu hızını artıran rekabet ve büyüyen pazarlar ile dünyada yeni değişim dönüşümler yaşandığını vurgulayarak, bu gelişimlerin yeni adreslerinin ise festivaller olduğunu dile getirdi. Festival rüzgarlarının batıdan doğuya fırtınaya dönüştüğünü ifade eden Yüksel, Anadolu’da da bu heyecanın yaşanmaya başlandığını söyledi. Vali Yüksel, İstanbul’da başlayan ve Ankara’da devam eden alışveriş festivalinin ise Başkentin marka değerine son derece olumlu katkılar yaptığını belirtti. 
 
Diğer Makaleler
 » ‘’ Yüzyıllara Meydan Okuyan ŞİREHAN Kapılarını Açıy
 » 2013 Ankara Shopping Fest Başladı
 » Ankara Shooping Fest 2013
 » Kapadokya’nın zirvesi Uçhisar
 » Keçiörende Değişim Farkediliyor !
 » Kırşehir Dernekler Federasyonu’na başarı Plaketi
 » Meşk-i Teras
 » Röportaj; Leman Kültür Ceo’su Kemal Şentürk
 » Türkiye Tanıtımında Yeni Dönem
 » Tutap tarafından Unesco Dünya mirası Türkiye tanıtım projesi h
 » Unesco Dünya Mirası Projesi
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com