24. Sayı | |
1428 Defa Görüntülenmiştir
Türkiye Tanıtımında Yeni Dönem
Tanıtma Genel Müdürlüğü’ne
İrfan ÖNAL atandı.
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü’ne Teftiş Kurulu Başkanı İrfan Önal getirildi.
 Bakanlık içerisinde, Turizm kökenli, geçmişte yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken, İrfan Önal’ın böyle önemli bir göreve atanması Ülke tanıtımı adına daha pozitif çalışmaların yapılacağı bir dönemin başlayacağı havası yarattı.
Genel Müdür Önal daha faydalı icraatler yapabilmek için Turizm sektöründe yer alan tüm aktörlerin Ülkemizin tanıtımı adına daha istekli ve sorumluluk alarak hareket etmeleri gerektiğini ve buna paralel kendileri ile istişareye açık olduğunu ifade etti.
TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız Genel Müdür İrfan Önalı makamında ziyaret etti ve kendisine yeni görevinde başarılar diledi, TUTAP’ın gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdi.  Yıldız, Sayın Önal’ın tecrübesi ve pozitif duruşu ile Ülkemizin tanıtımı adına başarılı olacağına inandığını belirtti.  
Diğer Makaleler
 » ‘’ Yüzyıllara Meydan Okuyan ŞİREHAN Kapılarını Açıy
 » 2013 Ankara Shopping Fest
 » 2013 Ankara Shopping Fest Başladı
 » Ankara Shooping Fest 2013
 » Kapadokya’nın zirvesi Uçhisar
 » Keçiörende Değişim Farkediliyor !
 » Kırşehir Dernekler Federasyonu’na başarı Plaketi
 » Meşk-i Teras
 » Röportaj; Leman Kültür Ceo’su Kemal Şentürk
 » Tutap tarafından Unesco Dünya mirası Türkiye tanıtım projesi h
 » Unesco Dünya Mirası Projesi
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com