24. Sayı | Kültür ve Sanat |
1659 Defa Görüntülenmiştir
Kırşehir Dernekler Federasyonu’na başarı Plaketi
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen etkinlikte, Ankara Valisi Sayın Alaaddin YÜKSEL tarafından Kırşehir Dernekleri Federasyonu’na üstün hizmet ve başarı plaketi verilmiştir.
Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar’a takdim edilen plaketi Ankara Valisi Alaaddin Yüksel verdi.  Yenimahalle Belediyesi’nin ev sahipliğinde Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Sarayı’nda düzenlenen toplantıda Sivil toplum kuruluşlarının günümüzde ki önemi ne dikkat çekildi. TUSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak’ın organizasyonunda gerçekleştirilen toplantıya  Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir’de konuşmacı olarak katıldı.
Ankara’da ki 9 bin Sivil toplum kuruluşundan sadece 50 STK’ya verilen plaket töreninde konuşan Vali Yüksel Ankara’da bulunan sivil toplum kuruluşlarının Ankara’ya daha fazla sahip çıkması gerektiğini kaydetti.
Sosyal ve Kültürel faaliyetleriyle Ankara’da önemli bir Sivil Toplum kuruluşu haline gelen Kırşehir Dernekleri federasyonu bilindiği gibi Kırşehir Tanıtım günlerini organize ederek  Ankara’da büyük beğeni toplamıştı. Kırşehir dernekler federasyonunun bu çalışmaları Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından verilen ödül ile de taçlandırılmış oldu.   
Diğer Makaleler
 » ‘’ Yüzyıllara Meydan Okuyan ŞİREHAN Kapılarını Açıy
 » 2013 Ankara Shopping Fest
 » 2013 Ankara Shopping Fest Başladı
 » Ankara Shooping Fest 2013
 » Kapadokya’nın zirvesi Uçhisar
 » Keçiörende Değişim Farkediliyor !
 » Meşk-i Teras
 » Röportaj; Leman Kültür Ceo’su Kemal Şentürk
 » Türkiye Tanıtımında Yeni Dönem
 » Tutap tarafından Unesco Dünya mirası Türkiye tanıtım projesi h
 » Unesco Dünya Mirası Projesi
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com