12. Sayı | Festivaller |
1685 Defa Görüntülenmiştir
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKÇEK
 
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 8 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak Ankara Alışveriş Festivali'ne katılan işletmelerden indirimlerin sözde kalmamasını istedi. İlk festivalde yüzde 40-50'ye varan indirim olması gerektiğini ifade eden Gökçek, festival boyunca Büyükşehir Belediyesi olarak gerekli desteği sağlayacaklarını söyledi. 
 
 
Festival kapsamında Eurovision şarkı yarışmasını kazanan Ruslana ile Arap sanatkârları Ankara'da ağırlamayı planladıklarını aktaran Gökçek, festivalle ilgili şu bilgileri verdi:
 
''Festival sadece AVM'lerde olmayacak, Ankara'nın dört bir tarafında hissedilecek. Özellikle esnafımızın da festivale katılımının sağlanmasıyla caddelerimiz de şenlenecek. Ankara kişi başına düşen AVM alanı başta olmak üzere birçok alanda Türkiye'nin ilk sırasında yer alıyor. Bunun için de Başkent'e yakışan bir festival olması için çalışmalarımız sürüyor.” Başkan Gökçek “Bu kapsamda 10 tane üstü açık tur otobüsünün yapımı devam ediyor. Festival boyunca ulaşımın indirimli olması için hazırlıklar yapıyoruz. Bunların dışında alışveriş yapanlara seğmen oynayan 200 bin tane kedi maskotu dağıtacağız.'' dedi.
 
Diğer Makaleler
 » ATO BAŞKANI SALİH BEZCİ
 » 22. Kırklareli Karagöz Kültür, Sanat ve Kakava Festivali
 » 23. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali
 » Ağrı Buz Mağarası
 » AKDAMAR KLİSESİ
 » ANKARA VALİSİ ALAADDİN YÜKSEL
 » BEYAZ GÜVERCİN KISA FİLM YARIŞMASI
 » Bir Yanı Çöl, Bir Yanı Deniz TUNUS
 » Bozova’da Keşkek Festivali
 » CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL
 » DÜNYA ANKARA’YI TANIYACAK
 » Gazlıgöl Kaplıcası
 » İBRAHİM ÇALLI
 » Keşkek
 » Kuş Gözlemciliği
 » Pamukkale’de Uçmak
 » PAPATYA
 » ŞERBETLERİMİZ
 » TELİF HAKLARINI KORUMA VE KORSANLA MÜCADELE KAMU SPOTU HAZIRLANACA
 » Türkiye’de ‘Halı Sektörü’ Denildiğinde Akla İlk Gaziante
 » TUTAP BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
 » Yalnız ve Mağrur
 » Zenginliklerimizin Farkında mıyız?
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com