Duyurular
[+] Birinci Dergisi Yeni Yayın Dönemi
2011 Yılında yayın hayatına başlayan Birinci Dergisi yeni formatı ve zengin içeriği ile Ocak 2016 yılında okuyucuları ile buluşacaktır. TUTAP'ın yayın organı olan Dergimiz yürüteceği yayın politikası ile Ülkemizin tanıtımına geçmişte olduğu gibi bundan sonra da katkı sağlamaya devam edecektir.
[+] Birinci Dergisi 2013 Haziran Sayısı Çıktı
Birinci Dergisi 2013 Haziran sayısı zengin içeriği ve değişen yüzü ile Türkiye'nin en Prestijli Dergilerinden olmaya devam ediyor.
[+] TUTAP 4. Uluslararası Beyaz Küre Ödül Töreni Yapıldı
TUTAP 4. Uluslararası Beyaz Küre Ödül Töreni Ankara Dedeman Otelde yapıldı. 5 Şubat da, Çok sayıda seçkin davetlinin huzurunda gerçekleşen tören de Ülke tanıtımına katkı sağlayan birçok değerli kişi ve kurumlara ödül verildi.
[+] Üniversitelerin Tanıtıldığı Portal Hizmete Başladı
 üniversite tanıtımına yönelik yeni portal açıldı.
www.universitelerimiz.net adresinden 


[+] Yeni web sitemiz yayına girmiştir.
Yeni web sitemiz yayına girmiştir. www.birincidergisi.org adresinden ulaşabilirsiniz.
[+] Ankara Festivali Başladı
Ankara da üç yıldır yapılmayan Büyük Ankara Festivali Başladı. Dokuz gün sürecek festivalde bir çok tanınmış sanatçı Ankaralılarla buluşacak. 27.07.2017
Haberler
Birincidergisi.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Birincidergisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Copyright © 2000-2012 Birincidergisi.com